Crossbow V2

806533

Popusťte uzdu své fantazii při odpalování pěnových šipek s vylepšenou kuší VEX Robotics Crossbow 2.0! Nově navržené pružinové písty poskytují větší výkon a posílají šipky dále než kdy předtím. Upravte úhel výstřelu pomocí výškového voliče, který zajistí kuši na místě pro maximální přesnost. Poté natáhněte tětivu, nabijte kuši, uvolněte spoušť a obdivujte skvělý dostřel pěnových šipek, který může být i více než 12 metrů!
Kuše funguje na podobném principu jako luk a šíp, protože také kuše k výstřelu střely používá tětivu. Na rozdíl od luku však kuše tradičně využívá pojistku a spoušť k ovládání výstřelu.
Kuše se používá již po tisíce let. První zmínky o kuši pocházejí z Číny z 5. století př. n. l. V Evropě sehrála kuše výraznou roli jako vojenská zbraň ve středověkých válkách, zejména během 17. století.

Balení obsahuje: více než 200 stavebních plastových dílků, 3 pěnové šipky a podrobný obrázkový návod k sestavení.

Kuši VEX Robotics Crossbow 2.0 můžete sestavit ve dvou různých provedeních.
Tato stavebnice je vstupní branou do světa produktů STEM (anglická zkratka pro pojmy: věda, technika, technologie, matematika) a má za cíl uvést děti prostřednictvím hry do světa technologií a přírodních zákonitostí.

Balení obsahuje: více než 200 stavebních plastových dílků, 3 pěnové šipky a podrobný obrázkový návod k sestavení.