Boxující roboti

806110

Unikátní stavebnice dvou samo stabilizačních robotických boxerů. Bude vás bavit nejen souboj zkonstruovaných robotů, ale taktéž jejich samotné stavění a oživování. Vstupte do ringu a doveďte svého robota k vítěznému úderu!
Pomocí chytrého telefonu s aplikací VEX Pilot můžete ovládat pohyby svého robota. Rozhodněte sami, kdy je lepší použít úder pravou nebo levou paží nebo se bránit a to vše při unikátním autobalančním pohybu obou robotů. Jejich pohyb je zkrátka technologický koncert.
Pohyb a řízení obou robotů je zajištěno pomocí osmi VEX motorů a dvou řídících VEX jednotek, ovládaných aplikací VEX Pilot. Motory vyžadují pro svůj provoz 12 ks baterií AA (nejsou součástí balení). Ovládací aplikace VEX Pilot je ke stažení zdarma (iOS a Android).
Balení obsahuje: více než 615 stavebních dílů pro sestavení dvou balančních robotů a podrobný obrázkový návod k jejich sestavení.

Tato stavebnice je vstupní branou do světa produktů STEM a má za cíl uvést děti prostřednictvím hry do problematiky fyzikálních zákonitostí. HEXBUG VEX Robotics Boxující roboti jsou vyrobeni v souladu s CPSIA standardy.

Balení obsahuje:
více než 615 stavebních dílů
podrobný obrázkový návod k jejich sestavení

Baterie:
12 ks AA - nejsou součástí balení

Rozměry:
18 x 11 x 32 cm

Věková skupina:
8 let a více