Stavební set - jeřáb, bagr, sklápěč

807097

Vyzkoušejte si, jak fungují stroje na staveništi jako nikdy předtím díky stavebnici VEX Robotics Construction Zone! Více než 1 350 kusů dílků této stavebnice je ideální pro začínající konstruktéry a nadšené stavitele. Stavebnice VEX Robotics Construction Zone umožňuje sestavit tři samostatné stroje, které fungují stejně jako jejich skutečné protějšky - stavební jeřáb, univerzální bagr a sklápěč.
Stavební jeřáb dosahuje celkové výšky přes 60 cm, má výtah pro jeřábníka a může se otáčet o celých 360°, takže je možné pohybovat nákladem ve všech směrech. Univerzální bagr umí shrnovat, nabírat a nakládat materiál. Sklápěč může převážet materiál nejen po vašem staveništi. Ve stavebnici najdete dokonce i drobné stavební dělníky! Zjistěte, jak tyto stavební stroje fungují a naučte se je ovládat jako skutečný jeřábník, operátor bagru nebo řidič sklápěče.

Balení obsahuje: více než 1350 stavebních plastových dílků, 4 figurky a podrobné obrázkové návody k sestavení modelů.

Tato stavebnice je vstupní branou do světa produktů STEM (anglická zkratka pro pojmy: věda, technika, technologie, matematika) a má za cíl uvést děti prostřednictvím hry do světa technologií a přírodních zákonitostí.

Balení obsahuje: více než 1350 stavebních plastových dílků, 4 figurky a podrobné obrázkové návody k sestavení modelů.